Informacje o naszej działalności

Nasza firma powstała w 1996 r. w odpowiedzi na pojawiające się w sektorze energetyki zapotrzebowanie na uszczelnienia do specjalnych zastosowań.
Początkowo współpracowaliśmy z będącą obecnie częścią koncernu TAURON S.A. - Elektrownią „Siersza”.
Do dzisiaj jesteśmy znani prawie we wszystkich zakładach Koncernu oraz w innych elektrowniach – PAK, Dalkia Łódź, CEZ Chorzów, Turów, Electrabel Suez Połaniec, Kozienice. Odbiorcami naszych produktów są również firmy wykonujące prace dla energetyki zawodowej (Naftomontaż, Bomex, EnergoMar, BIS MainServ, PTC Ekotechnika, Engorem). Do grona naszych klientów dołączyły też przedsiębiorstwa energetyczne z Norwegii, Ukrainy, Rosji, Czech i Niemiec. Zobacz nasze referencje.
Stale poszerzamy oferowany asortyment. Poza uszczelnieniami produkujemy np. kompensatory do połączeń fragmentów rurociągów a w kooperacji z odlewniami - zawory kopułowe do instalacji transportu pneumatycznego oraz inne elementy. Zobacz naszą ofertę.
Dzięki kontaktom z wieloma firmami zagranicznymi mamy w swojej ofercie ich produkty, takie jak: części zamienne do maszyn i urządzeń, zawory zwrotne, elektrozawory, armaturę itd.
Współpracujemy z doświadczonymi inżynierami projektantami, dobrze znającymi problemy energetyki. Prowadzimy prace w dziedzinie modernizacji istniejących w elektrowniach systemów, poprawiając ich wydajność i zmniejszając energochłonność.

Wszystie prawa zastrzeżone przez właściciela strony.
Jeśli strona nie wyświetla się poprawinia włącz obsługę javascript.
Zakazuje się kopiowania matariałów umieszczonych na stronie bez zgody właściciela.
Stronę wykonał Bartłomiej Luks